خرید فیلتر روغن دستگاه تزریق

فیلتر بای پس دستگاه تزریق

فروش ویژه فیلتر های بای پس دستگاه های تزریق پلاستیک چینی و ایرانی، جهت خرید و اطلاعات وارد کننده فیلتر های کاغذی وارد سایت زیر شوید.

فیلتر بای پس دستگاه تزریق B32

این فیلتر کاغذی (حوله ای) بای پس B32 که در دستگاه تزریق پلاستیک استفاده می‌شود، روغن هیدرولیک را در مسیر عبور جریان روغن به طور کامل از هرگونه آلودگی پاک می‌کند و وظیفه جداسازی ذرات معلق و آلودگی‌های موجود در روغن را بر عهده دارد. این فیلتر در مسیر عبور روغن هیدرولیک دستگاه قرار می‌گیرد و با وجود سایز کوچک خود، روغن با کیفیت بهتری را فراهم می‌کند. این امر باعث افزایش عمر مفید یونیت روغنکاری دستگاه تزریق پلاستیک می‌شود.

فیلتر بای پس دستگاه تزریق B50

فیلتر B50 دستگاه تزریق، باید به صورت دوره ای تعویض شود. زمان تعویض آن، به عوامل مختلفی مانند نوع فیلتر، میزان آلودگی روغن و شرایط کاری دستگاه بستگی دارد. معمولاً توصیه می‌شود که هر 6 ماه یک بار تعویض شود. در صورت استفاده از دستگاه در شرایط کاری سخت، ممکن است لازم باشد که زودتر از این زمان تعویض شود.

فیلتر بای پس دستگاه تزریق B100

فیلتر حوله ای دستگاه تزریق سایز B100 با جداسازی ذرات معلق و آلودگی‌های موجود در روغن، باعث افزایش کیفیت روغن هیدرولیک می‌شود. این امر به ویژه در صنایع غذایی و دارویی که کیفیت روغن اهمیت بالایی دارد، بسیار مهم است.

قیمت فیلتر حوله ای دستگاه تزریق

جهت اطلاع از قیمت و خرید فیلتر های وارداتی دستگاه های تزریق پلاستیک و تعویض آن با شماره زیر تماس برقرار نمایید.

09372580331

خرید فیلتر روغن دستگاه تزریق
خرید فیلتر روغن دستگاه تزریق

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *